Ahşaplı Park ve Bahçe Grubu Modelleri ve Fiyatları Üreticiden Tüketiciye

AHŞAPLI PARK VE BAHÇE GRUBU

Ahşap Park ve Bahçe Kovaları

Ahşap park ve bahçe kovaları, çevremizin derli toplu ve temiz olmasını sağlar. İnsanları daha bilinçli şekilde hareket etme konusunda yönlendirir. Ahşap malzeme kullanılarak üretimi TSE standartlarında yapılan ahşap park ve bahçe kovaları doğa dostu olmakla birlikte bir de estetik bir görünüm sunarlar.

Ahşap park ve bahçe kovaları imalatında birinci sınıf kalitesinde ahşap malzeme kullanılır. Üretimde kullanılan tüm ahşap malzemeler emprenye edilmiştir ve yeşil küflenme, olumsuz dış hava koşullarına yönelik dayanıklı hâlde üretilir. Dekoratif ahşap park ve bahçe kovalarının metal kısımları da kaliteli malzemeden üretilmiştir.

Ahşap park ve bahçe kovaları renkleri genellikle kahverengi ve yeşil olarak tercih edilir. Bununla beraber isteğe bağlı olarak bu renklere beyaz da dahil edilebilir veya tüm ahşap katalog renkleri kullanılabilir. Bu ürünlerin fiyatları ve modelleri istenilen ölçüler ve modelde üretilmektedir.

Geri Dönüşüm Ahşap Park ve Bahçe Kovaları

Geri dönüşüm destekli ahşap park ve bahçe kovaları, çevrenin derli toplu ve temiz olmasını sağlar. İnsanları bilinçli şekilde hareket etmeye yönlendirir. TSE standartlarına uygun olarak üretimi yapılan ahşap park ve bahçe kovaları estetik bir görüntü ile mekânlara hava katar. Aben Çelik farkı ile birinci sınıf kalitede malzemeler ile üretilen ahşap park ve bahçe kovaları, çevreye uyumludur. Ağırlık bakımından oldukça hafif ve taşınabilir durumdadır.

Ahşap park ve bahçe kovaları tecrübeli kadromuz tarafından profesyonel şekilde üretilir ve özenle ambalajlanır. Aben Çelik ahşap park ve bahçe kovaları, uygun fiyatlarla hizmete sunulur. Uygun ödeme koşulları ve uygun fiyatlar ile sevkiyatı gerçekleşmektedir.