Tarihçe | Çöp Kovası, Çöp Kutusu, Metal Çöp Kovaları Modelleri | Aben Çelik

Tarihçe

Yaptığı işin en iyisini yapmaya çalışanların öyküsü Aben; henüz yolun başında çünkü daha 18 yıllık bir geçmişi var. Küçük bir atölyeden bugün dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapan bir Türk Malı Markasının başarı öyküsü.
Firmamız 2000 Yılında çelik eşya sektöründe hizmet vermek üzere İstanbul’da kurulmuştur. Gelişmekte olan ülkemiz ile birlikte, firmamız çelik eşya sektöründe büyük ilerleme kaydetmiştir.
Firmamız tarafından evrensel standartlarda üretilen, büro, otel, kafeterya, salon, açık alan ve park aksesuarları konusunda en fazla talep edilen marka düzeyine gelmiştir.


ABEN KENT Mobilyaları San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. kendini, ürünlerini ve hizmetlerini sürekli yenileyerek, sektörde bugünkü vazgeçilmez yerini almıştır.


Zengin dizayn örneklerini yüksek kalitesiyle bir bütün haline getirmeyi prensip edinen firmamız, sizlere en iyi, en güzel ve en doğruyu sunmaya devam edecektir. Yenilikçi ve şık tasarımları ile öne çıkan, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran çevreye duyarlı doğa dostu ve üretimin her aşamasında kalite bakışıyla bakan bir firmayız.


‘’Aben‘’ tescilli markamızla ve kalitemizin belgeleri olan TSEK, İSO 9001: 2008 belgelerimizle uluslararası standartlarla üretim yapıyoruz. Büyüyen yapımızı kurumsallaştırıyor akıllı büyüme modelleri ile esnek bir yapı oluşturuyoruz.


Evet bugüne kadar çok yol aldık ve daha önümüzde gideceğimiz çok yol var. Bu vesile ile bizlere uzak veya yakından destek veren tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi gönülden borç biliriz…