Şemsiyelik Modelleri ve Fiyatları Üreticiden Tüketiciye | Aben Çelik

ŞEMSİYELİKLER

Şemsiyelik

Şemsiyelik, günümüzde neredeyse pek çok yerde gözümüze görünen ve gerekliliği yağmur yağışlarının çoğaldığı mevsim dönemlerinde artan bir üründür. Islanan şemsiyelerden sızmakta olan suyun toplanması amacı ve şemsiyeleri muhafaza etme işlevi ile kullanılan bu ürünler, genellikle ev ya da ofislerin girişlerinde bulunur. Okul, ofis, hastane ve daha pek çok sayıda kurumsal yerde tercih edilen şemsiyelik modelleri; mekânlarda şemsiyelerden dolayı meydana gelen gereksiz dağınıklığı önler ve aynı zamanda estetik bir görüntü sunarak işlevini artırır. Portatif kullanımları ve modern tasarımları ile kullanıldıkları alanlara ayrıcalık kazandırırlar. Şemsiyeleri derli toplu bir şekilde muhafaza etmeye yararlar.

Şemsiyelik Modelleri

Hem işlevsel oluşu ile hem de estetik katkısı ile artık mekânların gerekliliği olan şemsiyelikler çeşitli modelleri ile göz doldurmaktalar. Şeffaf görünümlü şemsiyelik modelleri, boyalı şemsiyelik modelleri, delikli şemsiyelik modelleri, çelik şemsiyelik modelleri, çizgili şemsiyelik modelleri, tablalı şemsiyelik modelleri, deri kaplı şemsiyelik modelleri, krokodil desenli deri kaplı şemsiyelik modelleri, hasır desenli deri kaplı şemsiyelik modelleri ve metal şemsiyelik modelleri gibi pek çok desen ve malzemeden üretilen şemsiyelikler Aben Çelik farkıyla kaliteden ödün vermeden üretilerek satışa sunulmaktadır.

Şemsiyelik Modellerinde Seçim Yaparken Neye Dikkat Edilmelidir?

Islak ya da kuru şekilde şemsiyelerin muhafaza edilmesi için gerekli olan ve estetik görünümleriyle de dekoratif şıklık sağlayan şemsiyelik modelleri seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ürünün neyden yapıldığı olmalıdır. Şemsiyelikler kuru şemsiyeleri muhafaza etmenin yanı sıra ıslak şemsiyelerden sızan suyun toplanması için de kullanıldıklarından dolayı paslanmaz bir maddeden üretilmeleri son derece önemlidir. Çünkü pas insan sağlığına zararlıdır ve sağlığa vereceği zararın yanında dekoratif amaçlı kullanılan şemsiyeliklerdeki estetik görüntüyü de bozacaktır. Özellikle evcil hayvan beslenen ve küçük çocuk bulunan ortamlarda paslı herhangi bir şey bulundurmak fazlasıyla risklidir. Aben Çelik’in kaliteli malzemeden üretilmiş olan paslanmaz çelik özellikli şemsiyelik modelleri ile evinize, ofisinize kısacası şemsiyelik kullanacağınız her mekâna kaliteli estetiği getirirsiniz.

Şemsiyelik Nasıl Temizlenir?

Her alana uyum sağlayan ve modern bir görünüme sahip şemsiyelik modelleri, rahat kullanımlarıyla kolaylık sunmaktadır. Şemsiyelik modellerinin kullanımı kadar temizlik işlemleri de oldukça kolaydır. Bol su ve sabun ile yıkanıp temizlenebileceği gibi nemli bir bezle tozunu almak da mümkündür. Rutin temizlik işlemlerinde nemli bir bez yardımı ile tozunu, kirini almak yeterli olurken uzun vadede sabunlu su ile yıkayıp durulamak daha iyi bir temizlik sağlayacaktır.

Şemsiyelikler En Çok Ne Zaman Gerekir?

Yağmurlu havaların olmazsa olmazı olan şemsiyelerin ortaya çıktığı zamanlar yani yağmurlu havalarda hem şemsiyeleri muhafaza etmek için hem de dekoratif bir görüntü sağlamak için vazgeçilmez olan şemsiyelikler hayatımızda büyük bir yere sahiptir. Bundan dolayı en çok yağışların çok olduğu ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde şemsiyelik modelleri gözümüze görünür.

Sizler de hem kaliteli malzemeden üretilmiş olan hem de şık tasarımları ile göz dolduran ve her ortama ait dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olacak şemsiyelik modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.